Nejčastějsí dotazy

Pokud jste zde nenalezli odpověz na Váš dotaz, zeptejte se v poradně Klubu zdraví Walmark.

váš dopis Dobrý den.
Je mi už přes 50 let a pod vedením lékaře hubnu,nyní mám dole téměř 20 kg.Cítím se výborně,jen v obličeji jsem hodně bledá.Může to souviset z hubnutím? Poradíte mi něco na získání zdravé barvy v obličeji? Děkuji.

Bledost v obličeji může souviset s nedostatkem železa. Nejvhodnější by bylo, kdyby vám ošetřující lékař udělal rozbor krve. Předpokládám však, že pokud hubnete pod lékařským dozorem, pak deficit železa nenastane. Z naší nabídky doporučuji přípravek Spektrum Imunactiv, který obsahuje 100% doporučené denní dávky železa.

váš dopis Dobrý den,
mám takový problém. Jsem 14 dní po operaci žlučníku, měla jsem kameny a zánět. Musím dodržovat přísnou dietu, která se bohužel vztahuje na ovoce a zeleninu. Minimálně do léta mi pan doktor ovoce zakázal. Chtěla bych prosím Vás poradit nějaké v hodné vitamíny zde od Walmarku, které bych mohla a které by mi to nahradily, aby organismus nestrádal. Po té operaci se cítím dost vyčerpaná a bez energie.Také mi dost začaly padat vlasy. Je mi 32 let. Děkuji s pozdravem Jirsová Petula

Po operaci žlučníku je nutné dodržovat přísnou dietu. Pokud můžete užívat doplňky stravy, pak bych doporučila přípravek Spektrum s Imunactivem, který je zdrojem potřebných vitaminů a minerálních látek.

zpět na úvod nahoru